AnkaraUn’a Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü

AnkaraUn bu yıl 24’üncüsü düzenlenen B.I.D. Uluslararası Kalite Kongresi’nde Altın Kategori ödülünü almaya layık görüldü. New York’ta yapılan kongreye 70 civarında ülkeden 90’ın üstünde şirket katılım gösterdi.

AnkaraUn’a Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü
Organizasyonu düzenleyen heyetin başkanı Jose Prieto’nun özel isteği üzerine törenin kapanış konuşması Ankara Un tarafından yapıldı. B.I.D. Heyet başkanı Prieto tören sonunda Ankara Un'a özel olarak tebriklerini iletti. Dünyanın En Kaliteli Ununun AnkaraUn Olduğu Tescillendi! Dünyanın en prestijli kalite ödüllerinden “Uluslararası Kalite Zirvesi Altın Kategori Ödülü”ne bu sene gıda dalında AnkaraUn layık görüldü. Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü, sektörel öncülük, kalite, yenilikçilik, mükemmellik, teknoloji, müşteri hizmeti ve memnuniyeti ve prestij gibi konularda kurumsal başarı elde eden şirketlere verilmekte. Bu amaçla Paris, Londra, Cenevre, Frankfurt, Madrid ve New York’ta 10 ay boyunca yürütülen çalışmalarla ve gerçekleştirilen kongrelerle organizasyonu düzenleyen İş İnisiyatifleri Direktörlüğü-B.I.D. tarafından bir seçme ve değerlendirme prosedürü gerçekleştirmekte. Sonuçta ödüle layık görülen şirketler bir törenle onurlandırılmakta.

Geçen sene yayın dalında DIGITURK’ün kaldırdığı bu ödülün bu seneki sahibi AnkaraUn oldu. B.I.D. (Business Initiatives Directions – İş İnisiyatifleri Direktörlüğü) tarafından New York’ta düzenlenen törene dünya çapında önemli şirketler ve basın ve medya mensupları katılım gösterdi. Törende özel bir konuşma yapan Ankara Un Genel Müdürü bu ödülün “40 yılı aşkın bir un değirmenciliği tarihinin ürünü” olduğunu vurguladı. Törende ayrıca bir de röportaj gerçekleştiren Ankara Un Genel Müdürü hedeflerinin daima daha iyi kalitede daha yüksek kapasitede üretim olduğunu belirtti. Bu yönde özgün mühendislik çözümlerini geliştirmeye başladıklarını ifade ederek markanın gelecek projelerinden bahsetti.

Eklenme Tarihi : 6/15/2010
Okuma : 11
1
 DiğerHaber Başlıkları Eklenme Tarihi Okuma
> ANKARA UN BEYPAZARI FESTİVALİ’NDE 5/22/2010 1
> HEDEFLERİMİZİ BÜYÜTÜYORUZ! 5/24/2010 1
> DEVLER LİGİ LİSTESİNDEKİ YERİMİZİ KORUYORUZ 8/25/2010 0
> ENDONEZYA TÜRK İHRAÇ ÜRÜNLERİ FUARI 8/25/2010 0
> ANKARA UN STANDI “GELENEKSEL BEYPAZARI FESTİVALİ”NDE ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI 8/25/2010 0
1